Contact

Voor technisch inhoudelijke vragen, kunt u contact opnemen met onze helpdesk:
telefoon: 050-5.999.000, optie 4
e-mail: verzuim@duo.nl
post: Informatiepunt Onderwijs, antwoordnummer 199, 9700 VB Groningen

U kunt ook contact opnemen met één van de relatiebeheerders:

Jeroen Cevat: jeroen.cevat@duo.nl; 06-48137464;
Josée van Delden: josee.vandelden@duo.nl; 06-48137504;
Leida Berndt: leida.berndt@duo.nl; 06-15894840

 
Jeroen is relatiebeheerder voor de RMC-regio's 13-17, 19, 20, 35-39
Josée is relatiebeheerder voor de RMC-regio's 1-9, 21-27, 30-34
Leida is relatiebeheerder voor de RMC-regio's 10-12, 18, 28 en 29

Volg ons op Twitter voor actualiteiten rondom Voortijdig schoolverlaten en verzuim.

Ga voor meer informatie over de indeling van Nederland in RMC-regio's naar www.rmcnet.nl

RMC_regiokaart

Links naar andere organisaties

Meer informatie over voortijdig schoolverlaten vindt u onder andere ook op de onderstaande sites:

www.aanvalopschooluitval.nl
www.ingrado.nl 

Cijfermateriaal over voortijdig schoolverlaten kunt u opvragen bij de frontoffice ICO van DUO. U kunt het servicecenter benaderen via informatieproducten@duo.nl Meer informatie hierover vindt u op http://data.duo.nl Op deze website worden onderwijsgegevens in de vorm van datasets weergegeven. U kunt zich op deze website ook aanmelden voor de nieuwsbrief. 

Contactgegevens accountmanager VSV (OCW)

Monaïm Benrida - 06 15038491 - m.benrida@minocw.nl
Monaïm heeft als regiogebied: RMC-regio 14 en 36-39

Gerda Brinkman - 06 15038057 - g.brinkman@minocw.nl
Gerda heeft als regiogebied: RMC-regio 1-6, 18 en 22-24

Loes Evers - 070 4122424 - l.r.m.evers@minocw.nl
Loes heeft als regiogebied: RMC-regio 20, 21, 26 en 28

Sjoukje Meeldijk - 06 29571038 - s.meeldijk@minocw.nl
Sjoukje heeft als regiogebied: RMC-regio 7-10, 12, 16 en 17

Jeanet Pijfers - 06 29571012 - a.a.j.pijfers@minocw.nl
Jeanet heeft als regiogebied: RMC regio 11, 19, 31-35

Nahied Rezwani - 06 15038450 - f.rezwani@minocw.nl
Nahied heeft als regiogebied: RMC-regio 13, 15, 25, 27, 29 en 30

Hoofdkantoor en vestiging

DUO heeft het hoofdkantoor in Groningen en een vestiging in Zoetermeer.

Klachten

Een klacht kunt u indienen via ons klachtenformulier.